Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Sibiu

Reply
 
Thread Tools
Old 24-03-08, 11:56   #46
PaulMIG

Stage 5
 
PaulMIG's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,002
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[SKODA]
Default Re: Intalniri de gradu O cu "garcea"

Sa nu mai apara discutii despre .... stiti voi. NU tre sa afle toata "tara"!!!!!
PaulMIG is offline   Reply With Quote
Old 10-09-10, 03:26   #47
mrmuscolo

Stage 1
 
mrmuscolo's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 15
Default Re: Intalniri de gradu O cu "garcea"

Quote:
Originally Posted by I5@k View Post
io mi-am luat carnetu de 3 luni......nam avut intalniri cu garcea insa dak era sa fie....trebuia sa mil de cateva ori..sau amenzi la greu ).....dar numa k ma cheama isac si nu are cum k mam gandit intai >
mda. Asta e problema voastra a unora...sunteti prea zmei
mrmuscolo is offline   Reply With Quote
Old 22-12-10, 07:33   #48
AdrianSB

Stage 5
 
AdrianSB's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 573
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Intalniri de gradu O cu "garcea"

Mai sunt si politai ok. Aseara pe la ora 23 tranzitam Ozun (Jud CV) efectuez o depasire de coloana pe linie continua si trecere de pietoni . Dupa efectuarea manevrei ma opreste nene politai . Foarte intelegator ,mi-a ascultat explicatia , mi-a spus ... " permisul luat pe 30 zile + amenda " , dupa niste discutii am scapat ieftin , asa ca la romani , o mica atentie si " conduceti prudent pana la destinatie ." Am scapat si de data asta
__________________
• Cea mai mare plăcere în viaţă e să faci lucrurile despre care oamenii spun că nu ai voie să le faci
AdrianSB is offline   Reply With Quote
Old 06-01-11, 19:45   #49
tino2119

Stage 4
 
tino2119's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 282
Default Re: Intalniri de gradu O cu "garcea"

da intradevar " foarte intelegatori" mie mi-a saltat permisu acum 20 de zile pentru ca am intrat in sensu giratoriu pe contrasens incercand sa evit sa o iau prin niste cioburi al unui accident la care erau 5 politisti de fata si toata lumea se uita la mine cum intru eu in sens pe invers la care un militian ma trage pe dreapta si imi spune ca mi se retine permisu pe o perioada de 60 de zile eu am incercat sa ii spun foarte amabil de ce am luat-o pe acolo si a spus: frumos discurs permisu tot ti-l luam...deci nu sunt chiar asa amabili...doar in cazul in care le spui ...sunt cu tare ...il stiu pe ala....il sun acum...chestii de genu
tino2119 is offline   Reply With Quote
Old 06-01-11, 20:13   #50
ChuckyOvi

Stage 5
 
ChuckyOvi's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 585
Default Re: Intalniri de gradu O cu "garcea"

Cand e sa ai ghinion si in (|) dai de cuie. Adevaru e ca nu ai procedat prea corect , dar nah .... data viitoare astepti sau ocolesti prin alta parte.
ChuckyOvi is offline   Reply With Quote
Old 11-01-11, 14:12   #51
tino2119

Stage 4
 
tino2119's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 282
Default Re: Intalniri de gradu O cu "garcea"

data viitoare ma urc pe ei si daca ma intreaba cv ...Nu am avut loc domnle ca daca voi stati si nu dirijati ghinion.si atunci sa faca ce vor ei.pai da is chiar nesimtiti.sa nu dirijeze ei circulatia..e asa de la obraz...ca sunt sigur ca daca ar fi fost unul din ei in afara serviciului si ar fi trecut pe acolo ar fi facut la fel dar na..el e militian pardon POLITAI
tino2119 is offline   Reply With Quote
Old 11-01-11, 15:53   #52
Bassu_SIV


Stage 5
 
Bassu_SIV's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,116
Member of:
[4Tuning International]
[Opel]
Default Re: Intalniri de gradu O cu "garcea"

sa vezi ce frumos e cand iti zice asa mai soptit "vezi ca suntem vreo 5 colegi" ca sa te prinzi cat sa scoti din buzunar am patit eu faza asta cand veneam pe valea muresului de la arad
__________________
'92 Opel Vectra 2000
Bassu_SIV is offline   Reply With Quote
Old 13-01-11, 08:23   #53
tino2119

Stage 4
 
tino2119's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 282
Default Re: Intalniri de gradu O cu "garcea"

da dar p urma ii dau in judecata pt luare de mita
tino2119 is offline   Reply With Quote
Old 01-07-11, 16:56   #54
AdrianSB

Stage 5
 
AdrianSB's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 573
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Intalniri de gradu O cu "garcea"

De data asta nu am mai scapat ... am luat primele mele 2 puncte in 5 ani si ceva de condus . In sat Praxia jud SV , 67 km/h
AdrianSB is offline   Reply With Quote
Old 01-07-11, 18:05   #55
Bassu_SIV


Stage 5
 
Bassu_SIV's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,116
Member of:
[4Tuning International]
[Opel]
Default Re: Intalniri de gradu O cu "garcea"

statia de emisie-receptie e sfanta si in romania si in afara ei
recomad tuturor
Bassu_SIV is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -