Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Sibiu

Reply
 
Thread Tools
Old 18-11-06, 18:28   #46
GTI

Stage 5
 
GTI's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 579
Default Re: Intalnirile noastre

"Plimbari in doi" se refera la altceva Ghita...
GTI is offline   Reply With Quote
Old 18-11-06, 18:31   #47
PaulMIG

Stage 5
 
PaulMIG's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,002
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[SKODA]
Default

Exact ghita, "plimbari" adica doi de odata ca doar si tu ai zis ca vrei sa ne "plimbam" si de aia am mers acolo!

Stai linistit ca program fix nu o sa fie niciodata! Asta este, daca vrei vii si daca iti pasa cat de putin de intalniri si de comunitatea asta, daca nu nu te obliga nimeni.
P.S: Nush daca am facut mai mult de 40 de km ceea ce insemna cam 4 litri de motorina in cazul tau, deci nu po sa zici ca ai consumat benzina de sa te usuce, plus ca ne intalnim odata pe saptamana deci po sa pui si tu ceva deoparte PLUS ca asta ii prima intalnire la care ai venit. Dar stai linistit ca de-acum incolo nu mai consumam benzina multa pt ca nu mai mergem nicaieri sa ne "plimbam".....

Pana acum de fiecare data cand ne-am intalnit ne-am plimbat, dar am si stat cate o ora doua si am povestit si am mers la o pizza si alte chesti pt ca avem destule de discutat daca vine vorba, nu tot pe internet. Io zic sa rarim intalnirile la 2 saptamani daca vi se pare ca is prea plictisitoare! Si oricum o sa se deschida in curand un alt capitol la intalniri, dar mai e un pic pana atunci. Lexani pacat ca nu ai ajuns dar te asteptam data viitoare.
Astept sa propuneti si voi cand sa fie intalniri si ce sa facem si eu vin sigur, oricand, atata timp cat sunt in sibiu si nu am alte probleme.
__________________

Last edited by PaulMIG; 11-05-08 at 01:09.
PaulMIG is offline   Reply With Quote
Old 18-11-06, 21:08   #48
bulldog_cox

Stage 5
 
bulldog_cox's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,389
Member of:
[AUDI]
Default Re: Intalnirile noastre

Quote:
Originally Posted by Ghita View Post
ei nici nu mai vreausa vina...dar le-am zis si io k venim numa knd e ceva organizat k-lumea....cum ai zis u...un program....k sincer tot foot motorina asa dea-mpl...ea
apai cata motorina ai ...beep...ce sa zica gti care are motor de 200cp...ce zici?
io nu am venit pana acum din diferite(1 am o masina de ***,am fost la bv, am avut probleme pe acasa cu reteaua si mo amanat bulangiu ala care trebuia sa le repare dar jur ca o sa fiu acolo data viitoare cand vin in sb) motive dar daca sambata se va face cand vin din bv o sa fiu sigur acoo...si daca tot se beep motorina atunci hai sa o beep cu motiv......propune si u ceva
__________________
S6 C4 avant 2.2 turbo


Vand Xenon-Sibiu -click

bulldog_cox is offline   Reply With Quote
Old 19-11-06, 01:40   #49
Bassu_SIV


Stage 5
 
Bassu_SIV's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,116
Member of:
[4Tuning International]
[Opel]
Default Re: Intalnirile noastre

io am consumat vreo 15 kile de benzina si nu-mi pare rau ca de ...ne intalnim numa 1 data pe saptamana
Bassu_SIV is offline   Reply With Quote
Old 19-11-06, 01:49   #50
tfsi

Stage 5
 
tfsi's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 550
Default Re: Intalnirile noastre

Quote:
Originally Posted by Bassu_SIV View Post
io am consumat vreo 15 kile de benzina si nu-mi pare rau ca de ...ne intalnim numa 1 data pe saptamana
15 kile ??? tu iti bati joc,poate ai pus un 1 in fata din greseala
tfsi is offline   Reply With Quote
Old 19-11-06, 08:44   #51
GTI

Stage 5
 
GTI's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 579
Default Re: Intalnirile noastre

Laaasa mah k are gaura in rezervor
GTI is offline   Reply With Quote
Old 19-11-06, 11:53   #52
Ghita

Stage 2
 
Ghita's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 70
Default

bah fratilor sa-mi bag da ziceam si io nu trebuie sa va atacati asa sa mor io....si stiu k is 4 kile....da era un fel dea zice faza cu motorina smf in ea....

bah bulldog-ule sincer nu trebe sa-mi zici mie ce are X sau y....k nu stiu ce masina are si papa mai mult....ata ete...bv lui...dar ti-am zis k era un fel de a spune faza...infine...nu mia conteaza

si nu tre bah MIG-ule sa te ataci asa si sa zici k nu mai merem niciunde sau dealea...si ce vrei sa zici prin faza k ii 1 data knd am venit ??? ar trebui sa tac sa ceva de genu??? io credeam k putem vb...dak e asa...ce sa zic...nu mai zic nimik

Last edited by PaulMIG; 06-01-07 at 10:27.
Ghita is offline   Reply With Quote
Old 19-11-06, 12:23   #53
Bassu_SIV


Stage 5
 
Bassu_SIV's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,116
Member of:
[4Tuning International]
[Opel]
Default Re: Intalnirile noastre

Quote:
Originally Posted by tfsi View Post
15 kile ??? tu iti bati joc,poate ai pus un 1 in fata din greseala
la cat am umblat io dupa ce m-am despartit de voi......
Bassu_SIV is offline   Reply With Quote
Old 19-11-06, 12:29   #54
bulldog_cox

Stage 5
 
bulldog_cox's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,389
Member of:
[AUDI]
Default Re: Intalnirile noastre

gata...nu mia are rost sa ne atacam.....fiecare vine cu propuneri si gata,luam o decizie...ce pielea mea..acum ne certam si ne contrazicem degeaba......
bulldog_cox is offline   Reply With Quote
Old 19-11-06, 12:40   #55
PaulMIG

Stage 5
 
PaulMIG's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,002
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[SKODA]
Default

Stai linistit ca nu is genu care se supara sau d-alea(ca n-am motiv). Am zis ca ii prima data cand ai venit, la faza motorina, adica puteai sa faci si tu o exceptie si sa te plimbi mai mult(da acum ai zis ca ai spus-o asa ca chestie deci trecem peste), nu sa taci pt ca nu ma cred mai superior decat niciunu. Am zis si o repet ca o sa vin de fiecare data cand am timp si is in Sibiu, si la orice fel de intalnire, cu oricati si cu oricine(atata timp cat is chemat) pt ca ma intereseaza sa vorbim si sa facem o comunitate cat mai mare.
Deci, sper acum sa trecem rapid peste intalnirea asta, pt ca n-are rost sa incepem cu stangu! Numa de bine

Hai sa il transformam intr-un topic constructiv si sa vorbim si despre partile bune ale intalnirii ca doar avem si d-alea. Impresii, pareri, idei pt data viitoare, etc. Pls gata cu Offtopicu

Last edited by PaulMIG; 11-05-08 at 01:12.
PaulMIG is offline   Reply With Quote
Old 19-11-06, 12:50   #56
lexani

Stage 4
 
lexani's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 259
Default Re: Intalnirile noastre

Sa nu vb de papat benzina ca nu e chiar asa drastic la voi. Eu pe Ghitza il intzeleg dintr-un punct de vedere, el vrea ACTION! Ei bine asta e cam greu de gasit. Adica prin oras e plin de p******, nu ca a-s avea ceva impotriva, ca sunt destui tampitzi pe strazi care se cred cu nu stiu ce masini. Asa ca de aceea ne intalnim, cei care ajung , ca sa propuna "plimbari" in doi sau sa discute tot felu ptr cei care doar vor sa se intalneasca cu pasionatzi de masini.

Asa ca PaulMIG si restu care suntetzi mai implicati pe aicea eu va spun ca face-ti treaba f f f buna. Si orice inceput e GREU!!!

Asa ca "Keep Walking"
lexani is offline   Reply With Quote
Old 19-11-06, 12:54   #57
Bassu_SIV


Stage 5
 
Bassu_SIV's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,116
Member of:
[4Tuning International]
[Opel]
Default Re: Intalnirile noastre

mah numa 1 data pe saptamana ne intalnim ...io zic ca nu e o chestie imposibila in ceea ce priveste benzina ca doar toti vrem sa ne tragem
Bassu_SIV is offline   Reply With Quote
Old 19-11-06, 13:15   #58
tfsi

Stage 5
 
tfsi's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 550
Default Re: Intalnirile noastre

Quote:
Originally Posted by Bassu_SIV View Post
la cat am umblat io dupa ce m-am despartit de voi......
ca ai umblat dupa ii altceva...dar nici tu nu ai luat mai mult de 4-5 litrii pana am gasit loc de "promenada"
tfsi is offline   Reply With Quote
Old 19-11-06, 13:19   #59
Ghita

Stage 2
 
Ghita's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 70
Default

k...asa va vreau...sa nu fiti supi ....dar cum zice Lexani...are dreptate si sper si io data viitoare sa iasa k-lumea si sa ne intelegem k nu vrea nimeni sa ne tot contrazicem k doar noi vrem sa facem ceva k-lumea nu sa ne plangem k niste copii de 2 ani

si fazai k mie imi suna becu la gaz de knd am plecat de aksa si a 2 a zi plecam la cabana si vroiam sa imi mai ramana diesel....k dak aveam de unde...plm...infine...bine k so clarificat...salut

Last edited by PaulMIG; 06-01-07 at 10:32.
Ghita is offline   Reply With Quote
Old 19-11-06, 13:28   #60
PaulMIG

Stage 5
 
PaulMIG's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,002
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[SKODA]
Default Re: Intalnirile noastre

Pai da asta-i greu, pana urcam in varfu dealului, ca la vale ii mai usor( citesc poezi).
Ghita am vazut ca ai venit cu f multi prieteni(ceea ce-i f bine), o sa isi faca si ei un user sau au venit numa din curozitate?

Last edited by PaulMIG; 11-05-08 at 01:14.
PaulMIG is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -