17-04-07, 18:52
|
#166
|
 Stage 4
Join Date: Jan 2007
Posts: 240
|
Re: Masina mea...
Daca ai 1000 W atunci te ia bassu cu el la Db Drag la Cluj..
|
|
|
17-04-07, 20:39
|
#168
|
Stage 1
Join Date: Dec 2006
Posts: 7
|
Re: Masina mea...
mah ce sa zic io is multumit deocamdata de cu se aude :P
|
|
|
17-04-07, 22:52
|
#169
|
 Stage 4
Join Date: Nov 2005
Posts: 257
|
Re: Masina mea...
Pai da... din cate vad eu acolo woofer-ul are 250W rms care astia conteaza, 2x250W cu statzia de 550W deci... pe undeva la 500W RMS teoretic din ce scrie acolo dar pana nu le testezi pe un aparat nu potzi zice nimika...
P.S. Oricum sunt convis ca e arhisuficient pentru cat potzi indura tu in masina...
|
|
|
17-04-07, 23:04
|
#170
|
  Stage 5
Join Date: Aug 2006
Posts: 967
Member of: [4Tuning International] [Opel]
|
Re: Masina mea...
io zic ca nu e suficient  ....
|
|
|
18-04-07, 20:21
|
#171
|
Stage 2
Join Date: Nov 2006
Posts: 40
|
Re: Masina mea...
normal basule ca pt tine nimic nu e suficient,las omu sa se bucure de ce are,ca oricum ARE si nu se face de rusine
v-am pupat
|
|
|
23-04-07, 11:28
|
#172
|
Stage 2
Join Date: Oct 2006
Posts: 40
|
Re: Masina mea...
Va salut sint din Sibiu si am un Kadett 1,6 disel deocamdata, 4usi , ma intereseaza o caroserie de 4 usi ca asta e cam dusa si ma si lovit in spate unul zilele astea.
A doua intrebare daca a luat cineva barii din fibra de la tipul din Tg Jiu m-ar interesa daca sint de calitate sau stiti voi ceva prin zona.
Mersi.
|
|
|
23-04-07, 14:05
|
#173
|
Stage 2
Join Date: Mar 2007
Posts: 52
|
Re: Masina mea...
tu esti cel ce a fost lovit de un passat p alba iulia, nu?
nashpa rau...imi pare rau pt fata aceea...
cat despre caroserie, nu t pot ajuta.dar ai zis k deocamdata deci sa ne asteptam la ceva mai bun? ce anume?
|
|
|
23-04-07, 15:03
|
#174
|
Stage 2
Join Date: Oct 2006
Posts: 40
|
Re: Masina mea...
Quote:
Originally Posted by petter
tu esti cel ce a fost lovit de un passat p alba iulia, nu?
nashpa rau...imi pare rau pt fata aceea...
cat despre caroserie, nu t pot ajuta.dar ai zis k deocamdata deci sa ne asteptam la ceva mai bun? ce anume?
|
da vreau sa il aranjez putin dar timpul asta care e tot mai scurt nu ma lasa
|
|
|
24-04-07, 00:43
|
#175
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2007
Posts: 494
Member of: [4Rally] [VW] [Colectionar Machete]
|
Re: Masina mea...
Quote:
Originally Posted by ovidiu oancea
Va salut sint din Sibiu si am un Kadett 1,6 disel deocamdata, 4usi , ma intereseaza o caroserie de 4 usi ca asta e cam dusa si ma si lovit in spate unul zilele astea.
A doua intrebare daca a luat cineva barii din fibra de la tipul din Tg Jiu m-ar interesa daca sint de calitate sau stiti voi ceva prin zona.
Mersi.
|
STIU EU UN BAIAT, CARE FACE TOT FELUL DE BARI ,DIVERSE MODELE(DACA TE REFERI LA BARI DIN FIBRA, DE TUNING) GASESTI DETALII LA MAGAZINUL AUTO VIS DE PE GADIOLELOR.
|
|
|
24-04-07, 07:41
|
#176
|
Stage 2
Join Date: Oct 2006
Posts: 40
|
Re: Masina mea...
Quote:
Originally Posted by T E N N Y - E
STIU EU UN BAIAT, CARE FACE TOT FELUL DE BARI ,DIVERSE MODELE(DACA TE REFERI LA BARI DIN FIBRA, DE TUNING) GASESTI DETALII LA MAGAZINUL AUTO VIS DE PE GADIOLELOR.
|
mersi ma duc sa dau un ochi pe acolo
|
|
|
24-04-07, 14:32
|
#177
|
Stage 2
Join Date: Oct 2006
Posts: 40
|
Re: Masina mea...
Quote:
Originally Posted by T E N N Y - E
STIU EU UN BAIAT, CARE FACE TOT FELUL DE BARI ,DIVERSE MODELE(DACA TE REFERI LA BARI DIN FIBRA, DE TUNING) GASESTI DETALII LA MAGAZINUL AUTO VIS DE PE GADIOLELOR.
|
nu mai lucreaza baietii de acolo cu tipul de la barii ca se pare ca e neserios multam oricum de informatie.
|
|
|
30-04-07, 22:20
|
#178
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,492
Member of: [2 Roti] [VW]
|
Re: Masina mea...
An de fabricatie 1998 linie audio pionier boxe jbl motor pe motorina
|
|
|
01-05-07, 20:07
|
#179
|
 Stage 4
Join Date: Jan 2007
Posts: 240
|
Re: Masina mea...
Quote:
Originally Posted by Strainger
An de fabricatie 1998 linie audio pionier boxe jbl motor pe motorina
|
Pe comunitati locale - Orasul Iasi pls.. NOT HERE!!!
|
|
|
01-05-07, 20:13
|
#180
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,492
Member of: [2 Roti] [VW]
|
Re: Masina mea...
Cu ce am gresit cine spune asta?? in fine ma rog peace ma man!
|
|
|
|
|