Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Sibiu

Reply
 
Thread Tools
Old 06-06-11, 17:45   #31
lupalb

Stage 5
 
lupalb's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 3,002
Member of:
[VW]
Default Re: BMW-uri in Sibiu pentru sesiuni foto?

bmwowners: eu chiar eram serios si nu carcotas cand am zis sa incercati sa cautati si alte masini nu sa va rezumati la una. E foarte frumoasa masina care ati ales-o si sunt convins ca mai exista si alte bmw-uri care asteapta sa fie descoperite in Sibiu. Nu trebuie sa lasati egoul sa va opreasca, si incercati sa invatati si din ce zic altii. Puteai sa intrebi care ar fi locatiile din sibiu unde s-ar putea face alte poze, si cred ca erai ajutat de cei de aici cu multa placere.
Cat despre idee, eu va felicit sincer, este un lucru foarte frumos si bun ce vreti voi sa faceti.
Intr-adevar, e greu cand nu poti alege tu cu exactitate multe din probleme, dar pana la urma depinde si ideea fotografului , cum vede el o anumita zona... "spiritul artistic" sa zicem asa.
In fine, spor la treaba, si nu va suparati asa din orice.... acceptati si critici si laude.
__________________

Cineva zicea ca cercul de prieteni nu il faci cu compasul....
lupalb is offline   Reply With Quote
Old 06-06-11, 21:11   #32
bmwowners

Stage 5
 
bmwowners's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 386
Default Re: BMW-uri in Sibiu pentru sesiuni foto?

Chiar nu m-am referit la tine m-am referit la cineva care era ironic mai sus cu cateva posturi pentru ca am ales sa nu dau 500 de euro pe o sedinta foto unui fotograf recomandat de el!

Apreciez pe cei bineintentionati insa nu inteleg de ce sa ma stresez sa promvez, asa cum pot, zona aceea si apoi sa fiu luat la misto sa ma trezesc cu ironii de la oameni care sunt 0 in domeniu nu au adus nici cel mai mic contribut la lumea auto!

E vorba aia cu facerea de bine ..... de mama!!!
bmwowners is offline   Reply With Quote
Old 07-06-11, 12:31   #33
SynTheLaZ
VW Driver

Stage 5
 
SynTheLaZ's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 1,038
Member of:
[VW]
Default Re: BMW-uri in Sibiu pentru sesiuni foto?

Eu ti-am spus ca se rezolva incat sa iasa bine pentru tine (GRATISSSS !?!?!?!) si tu numai cu cei 500 euro o tii.

Este alegerea ta daca vrei sa mai faci sau nu in Sibiu iar eu iti urez mult success.
__________________



Pe Umm Design gasiti template-uri pentru WordPress gratuite, tutoriale Photoshop si multe altele ....
SynTheLaZ is offline   Reply With Quote
Old 07-06-11, 14:45   #34
lupalb

Stage 5
 
lupalb's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 3,002
Member of:
[VW]
Default Re: BMW-uri in Sibiu pentru sesiuni foto?

bai fratilor, voi vreti exact acelasi lucru. Nu va mai ciondaniti atat, si faceti ceva frumos .... Pozele sa vorbeasca
lupalb is offline   Reply With Quote
Old 21-10-11, 17:48   #35
bartolomeus

Stage 4
 
bartolomeus's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 201
Default Re: BMW-uri in Sibiu pentru sesiuni foto?

Quote:
Originally Posted by VioLo69 View Post
daca te plimbai putin prin oras ......sau daca cunosteai cativa din baietzi cu adevarat pasonati de masini sa sti ca fara indoiala gaseai u ceva .....masini sunt ....fete se gasesc Attachment 2033984
Abia acum am vazut ce s-a mai scris pe topicul asta.
Pai pana la urma a gasit unul din "baietzi"... cu adevarat pasionat de masini si sa "sti"... ca fara sa ma cunoasca...
Daca mai erau altii ar fii aparut.
bartolomeus is offline   Reply With Quote
Old 04-01-12, 16:10   #36
dragomir_tibi

Stage 5
 
dragomir_tibi's Avatar
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 483
Default Re: BMW-uri in Sibiu pentru sesiuni foto?

pffffffff cata dreptate ai!!! nu stiu daca pe forum-uri e frumos sa mai dai cate un disable la cate unu deasta care se tot baga in seama mai ales daca nu are nici o legatura cu ce se povesteste in postu ala....sincer io asa as face...ca 3 sferturi sunt ok stiu ce e ala forum si un sfert sunt bagatori de seama...musca de "cur" pe aia care vor sa faca sau sa arate ceva!!!!!!!!
__________________
e34 Rullzzzz
dezmembrez e34 https://forum.4tuning.ro/461-dezmembr...ng/page-3.html
dragomir_tibi is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -