sunt cazuri extreme sau oameni putin inconstienti, stii la fel de bine ca mine

ca peste 300 e loterie fara biele

.
dar ce nu imi place mie e ca, la fel ca tine, bag bani de nu mai stiu cei cu mine sa ajung undeva la 300 cp si vin unii si spun ca sunt cateva la peste 350 cai care alearga prin bucuresti

libere pe strada