![]() |
e vre un opc in buc ?
am vazut azi o astra gtc si nush sigur dak era opc sau avea kitu de opc era un gri mai inchis mf culoarea numere de buc ... dak stie kreva astept scrie aici
|
Re: e vre un opc in buc ?
sunt ceva.., dar sunt si cateva bucati de la 350 cp>!
mai sunt astra normale care au DOAR kit de opc sau gtc. |
Re: e vre un opc in buc ?
Un OPC care are in jur de 300 de cai acuma - http://www.astraforum.ro/forums/t/7416.aspx
|
Re: e vre un opc in buc ?
Quote:
si mai este unul in craiova |
Re: e vre un opc in buc ?
Quote:
|
Re: e vre un opc in buc ?
350 e o suma...nu mai aruncati cu zeci de cai in stanga si in dreapta...internele acestui moor motor nu tin peste 300 cp....
|
Re: e vre un opc in buc ?
Quote:
|
Re: e vre un opc in buc ?
sunt cazuri extreme sau oameni putin inconstienti, stii la fel de bine ca mine :) ca peste 300 e loterie fara biele :).
dar ce nu imi place mie e ca, la fel ca tine, bag bani de nu mai stiu cei cu mine sa ajung undeva la 300 cp si vin unii si spun ca sunt cateva la peste 350 cai care alearga prin bucuresti :) libere pe strada |
Re: e vre un opc in buc ?
Quote:
eu acum doi ani aveam o astra 2.0 diesel pe care pusesem BOV. la o intalnire la Bacau am ridicat capota si i-am dat cateva pedale: imediat oamenii isi dadeau cu parerea ca are minim 200 cp la cum face :)) |
Re: e vre un opc in buc ?
deci totul e sa se auda :).....e bine de retinut....
oricum, mai imi zicea mie un prieten cand ne dadeam cu unii cu bmw-urile...ca noi astia cu opel doar sa facem galagie suntem buni :)... si apoi aproape plangea cu 330ci e92 de 40k, super car cu pretentii :) |
Re: e vre un opc in buc ?
Quote:
|
Re: e vre un opc in buc ?
rezultatul :)
|
Re: e vre un opc in buc ?
1 Attachment(s)
3 OPC'uri din iasi :):D
|
Re: e vre un opc in buc ?
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:06. |
- Copyright 2026 4Tuning