Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > OPEL > Alte discutii Opel

Reply
 
Thread Tools
Old 10-02-13, 14:26   #1
cristina29

Stock
 
Join Date: Feb 2013
Posts: 2
Default probleme cu bobina de inductie

Salut,am o corsa de 973 din 1998 mi-a facut probleme bobina de inductie adica sa stricat am luat alta second hand am schimbat-o si dupa o saptamana s-a dus si asta. care ar putea sa fie problema, va cer un sfat sa imi rezolv problema.
cristina29 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -