![]() |
probleme cu bobina de inductie
Salut,am o corsa de 973 din 1998 mi-a facut probleme bobina de inductie adica sa stricat am luat alta second hand am schimbat-o si dupa o saptamana s-a dus si asta. care ar putea sa fie problema, va cer un sfat sa imi rezolv problema.
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:28. |
- Copyright 2026 4Tuning