Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Opel (https://forum.4tuning.ro/327-discutii-opel.html)
-   -   probleme cu bobina de inductie (https://forum.4tuning.ro/327-discutii-opel/359446-probleme-bobina-inductie.html)

cristina29 10-02-13 14:26

probleme cu bobina de inductie
 
Salut,am o corsa de 973 din 1998 mi-a facut probleme bobina de inductie adica sa stricat am luat alta second hand am schimbat-o si dupa o saptamana s-a dus si asta. care ar putea sa fie problema, va cer un sfat sa imi rezolv problema.


All times are GMT +2. The time now is 18:28.

- Copyright 2026 4Tuning