salutare tuturor,de vreo 2 luni am si eu o corsa b de 1.0 12v din 1998,si vreau sa va spun ca tare ma plang de consum, adica mananca 9% in oras ceea ce mi se pare foarte mult.Am schimbat doar debitmetrul de aer ca nu mergea in parametrii normali dar consumul e la fel.Intradevar nici acul de la temperatura apei nu imi sta la 90 de grade ci undeva la 70 din caate estimez eu, asta sa fie oare problema?