corect, eu nu ma cer cu nimeni am vrut doar sa arat tipului cu VW si nu numai , ca si din opel poti face masina, sau racheta asa ca eu nu ma mai stresez cand cineva zice de opel-uri ca is naspa si dinalea , ii aduc argumente si se linisteste omu
o mica lista

ex motor 1,6 8v 75hp (masina de toata ziua)
1-pret de achizitie mic
2-piese ieftine
3-taxe mici (impozit pe am 64 de lei

) )
4-consum mic
5-randament satisfacator
apropo am un prieten cu un motor de 1.6 o facut 30.000km cu un schimb de ulei si o mai complectat cu aprox 1 litru in acest interval de timp, motorul mai merge si in ziua de azi
in incheiere am de spus un singur lucru , " nu e dracu chiar asa de negru"