Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Opel (https://forum.4tuning.ro/327-discutii-opel.html)
-   -   Nu lasati balta opelurile...(versus auto) (https://forum.4tuning.ro/327-discutii-opel/164454-lasati-balta-opelurile-versus-auto.html)

limited69 18-01-10 16:30

Nu lasati balta opelurile...(versus auto)
 
mai dati cu ochii pe la versus auto unde ii vb despre opel si votati si voi...:)

wow-ar 18-01-10 18:59

Re: Nu lasati balta opelurile...(versus auto)
 
vai si amar ...se pare k frica e mare :)))) VW POWA

limited69 18-01-10 19:18

Re: Nu lasati balta opelurile...(versus auto)
 
Rog un moderator sa stearga thread

wow-ar 18-01-10 20:50

Re: Nu lasati balta opelurile...(versus auto)
 
:)):))

22VIN 18-01-10 22:35

Re: Nu lasati balta opelurile...(versus auto)
 
Quote:

Originally Posted by limited69 (Post 2989689)
mai dati cu ochii pe la versus auto unde ii vb despre opel si votati si voi...:)

De ce? Chiar daca suntem posesori si fani Opel, trebuie sa incercam sa fim cat mai obiectivi. De exemplu, la o comparatie Astra vs Seria 1 chiar nu poti sa spui ca Astra e mai buna.

wow-ar, te doare cumva ceva? Suferi rau?

wow-ar 19-01-10 13:38

Re: Nu lasati balta opelurile...(versus auto)
 
sa sti ca ma cam dare spatele...de ce te bagi sa comentezi tu ce zic eu daca nu sti despre ce vorbesc?? limited69 a deschis acest thread sa castige niste voturi in plus la o comparatie intre masina lui si a mea ce a facuto la versus auto....deci domnu amphetamine nu a vorbit nimeni cu tine!! si nici nu tea jignit nimeni!!! ma intelegi??

donz 16-03-10 20:26

Re: Nu lasati balta opelurile...(versus auto)
 
toata lumea zice ca opelurile is masini naspa, ca nu tin , ca ruginesc etc etc ... totusi nelamurirea mea e de ce le mai cumpara oamenii???

si raspunsul mi-l dau tot eu pt ca la banii astia nu iti iei nimic :) si totusi nah e opel , e naspa , va rog vizionati urmatorul clip si dupa aceea haidati la povesti :)
https://www.youtube.com/watch?v=urXPM_P-8kY

baza e opel pt cei cu vw care ii rog sa ramana la TDI

ct-13-SHP 20-03-10 00:01

Re: Nu lasati balta opelurile...(versus auto)
 
:twisted: moahhhh :twisted: cea mai rapida masinuta "legala" din lume :)) wowar...te-ai simtit jignit bre?

GJ 64 GAB 20-03-10 13:04

Re: Nu lasati balta opelurile...(versus auto)
 
Dacă nu īncetaţi cu certurile, acest thread se īnchide!

donz 20-03-10 20:26

Re: Nu lasati balta opelurile...(versus auto)
 
gab , mult testosteron, fi un pic mai intelegator :)

oricum e clar ca la versus auto se ajunge la treaba asta, ca si copii mici :
-"tata e mai tare"
-"ba nu, tata e mai tare"
si discutia nu se termina

o seara faina

GJ 64 GAB 20-03-10 20:34

Re: Nu lasati balta opelurile...(versus auto)
 
Quote:

Originally Posted by donz (Post 3203996)
gab , mult testosteron, fi un pic mai intelegator :)

oricum e clar ca la versus auto se ajunge la treaba asta, ca si copii mici :
-"tata e mai tare"
-"ba nu, tata e mai tare"
si discutia nu se termina

o seara faina

Nebun eşti, man! :lol:
Īţi dau dreptate īn absolut tot ce ai spus, dar nu e frumos să se certe, mai ales noi, opeliştii!

donz 20-03-10 20:57

Re: Nu lasati balta opelurile...(versus auto)
 
corect, eu nu ma cer cu nimeni am vrut doar sa arat tipului cu VW si nu numai , ca si din opel poti face masina, sau racheta asa ca eu nu ma mai stresez cand cineva zice de opel-uri ca is naspa si dinalea , ii aduc argumente si se linisteste omu:)

o mica lista:) ex motor 1,6 8v 75hp (masina de toata ziua)
1-pret de achizitie mic
2-piese ieftine
3-taxe mici (impozit pe am 64 de lei :)) )
4-consum mic
5-randament satisfacator

apropo am un prieten cu un motor de 1.6 o facut 30.000km cu un schimb de ulei si o mai complectat cu aprox 1 litru in acest interval de timp, motorul mai merge si in ziua de azi

in incheiere am de spus un singur lucru , " nu e dracu chiar asa de negru"

22VIN 30-03-10 21:29

Re: Nu lasati balta opelurile...(versus auto)
 
Ma, tu nu intelegi ca tedei-u fuge rau rupe asfaltu' si dup-aia il si mananca si mai si consuma putin?
Nu exista comparatii. Exista doar Passat 1.9tdi "full fara piele si navi" si restul.
Cu astea fiind zise, nu cred ca mai are rost sa continuam discutia; gab-ule, te rog eu inchide topicul:))


All times are GMT +2. The time now is 21:36.

- Copyright 2026 4Tuning