la pasajele de la aripile spate in general acolo au rugina.... lonjeroanele spate, motorul sa mearga rotund si fara zgomote, lovit se vede....sudat, culoare schimbata, tabla cutata. de consumat iti zic eu...10l la 100 de km gaz. benzina cam 10-11l la 100 de km cu pornit si lasat dimineata sa se incalzeasca...pe gerurile alea. in exteriot 6-6,5l. sunt foarte multumit de masina.
__________________
GR-02-ZMN Oltcit Club Rally Car
OT-56-MAG Opel Vectra A SFI Stance edition
DJ-10-BID VW GOLF III Daily driven