Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Opel (https://forum.4tuning.ro/327-discutii-opel.html)
-   -   Vreau sa imi iau un Opel Vectra A 1.6,la ce sa ma uit? (https://forum.4tuning.ro/327-discutii-opel/168700-vreau-iau-opel-vectra-1-6-uit.html)

Dr.Dre 08-02-10 02:03

Vreau sa imi iau un Opel Vectra A 1.6,la ce sa ma uit?
 
Vreau sa imi iau un Opel Vectra A 1.6 din 92,modelul simplu,doar cu servo.La ce sa ma uit?care sunt problemele lor ce bube au,de unde imi dau seama daca e ceva defect,in special la motor?cum imi dau seama daca a fost avariata frontal?ale voastre cat consuma.etc astept sfaturi si pareri

gbry_el_05-RSG 16-02-10 20:56

Re: Vreau sa imi iau un Opel Vectra A 1.6,la ce sa ma uit?
 
la pasajele de la aripile spate in general acolo au rugina.... lonjeroanele spate, motorul sa mearga rotund si fara zgomote, lovit se vede....sudat, culoare schimbata, tabla cutata. de consumat iti zic eu...10l la 100 de km gaz. benzina cam 10-11l la 100 de km cu pornit si lasat dimineata sa se incalzeasca...pe gerurile alea. in exteriot 6-6,5l. sunt foarte multumit de masina.


All times are GMT +2. The time now is 07:03.

- Copyright 2026 4Tuning