Stai pe curu tau. Nu da banii pe prostii. Lasa turbo turbosuflantele pe curent

). Ce aiurea suna. Serios , pui asa ceva pe masina , si poate o sa traga chiar mai prost. Vrei turbina , apoi pune turbina serioasa , dinaia de metal , nu plasticuri la curent. Sau vrei ceva mai special , atunci Compresor mecanic