ah,..da, chiar kirin are dreptate, este fabricatie 66-sau 67, asa am avut eu..iar volanul din 68 deja are 3 spite...deci 66/67 100%, astia de la RAR tare tampiti in general, multe greseli au mai facut.
Vecinu' din pacate nu stie k la mai putini bani se importa Rekord-uri C

Din poze cu greu am observat k e in 4 usi...vecinu' e cam zgarca la poze

...putea sa dea jos husa, arata mai fain masina intreaga, clientii erau mai happy
ma intereseaza daca omul are si o Alfa Romeo Giulia..sau de fapt Rekordul foloseste piese de suspensie fata de Giulia? eu vreau Giulia..o are?
