Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > OPEL > Alte discutii Opel

Reply
 
Thread Tools
Old 01-03-09, 12:32   #1
orga andrei

Stage 2
 
orga andrei's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 65
Default opel corsa diesel

am nevoie de o parere despre un corsa din 95...luat din austria...nu scrie ce euro e si m ar interesa daca cineva a fost la rar cu asa ceva ...ca stiu ca la diesel e putin mai complicat...
?????????
sper sa nu mi iasa euro 1....
orga andrei is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -