![]() |
opel corsa diesel
am nevoie de o parere despre un corsa din 95...luat din austria...nu scrie ce euro e si m ar interesa daca cineva a fost la rar cu asa ceva ...ca stiu ca la diesel e putin mai complicat...
????????? sper sa nu mi iasa euro 1.... |
| All times are GMT +2. The time now is 13:48. |
- Copyright 2026 4Tuning