m-am intalnit in Buc cu cineva intr-un mustang din 68 cabrio maro/rosu inchis. Mi-a zis ca l-a importat din state, a costat cam 2k containerul iar inmatricularea a fost ieftina si la fel si impozitul, in ciuda marimii motorului si la fel si taxa de prima inmatriculare(probabil inexistenta in cazul auto retro).