![]() |
Inmatriculare Mustang din 1967
Ford Mustang 1967 din germania stare buna de functionare...pot aparea probleme la inmatriculare,noxe ...etc multumesc:oops:
|
Re: Inmatriculare Mustang din 1967
Nu, pentru ca o vei inmatricula ca masina de epoca si are alta incadrare.
PS: ai facut 2 topicuri pe aceeasi tema, l-am sters pe celalalt si l-am lasat doar pe asta. |
Re: Inmatriculare Mustang din 1967
ms mult:D...fara sa vreau am facut 2 topicuri:)
|
Re: Inmatriculare Mustang din 1967
Mai multe detalii poti lua de pe siteul guvernului, brigazii de politie rutiera sau club retromobil. Succes
|
Re: Inmatriculare Mustang din 1967
ms frumos NWZeu esti de treaba! :)
|
Re: Inmatriculare Mustang din 1967
m-am intalnit in Buc cu cineva intr-un mustang din 68 cabrio maro/rosu inchis. Mi-a zis ca l-a importat din state, a costat cam 2k containerul iar inmatricularea a fost ieftina si la fel si impozitul, in ciuda marimii motorului si la fel si taxa de prima inmatriculare(probabil inexistenta in cazul auto retro).
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:01. |
- Copyright 2026 4Tuning