Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Ford (https://forum.4tuning.ro/325-discutii-ford.html)
-   -   Inmatriculare Mustang din 1967 (https://forum.4tuning.ro/325-discutii-ford/81451-inmatriculare-mustang-1967-a.html)

george albu 17-06-08 17:05

Inmatriculare Mustang din 1967
 
Ford Mustang 1967 din germania stare buna de functionare...pot aparea probleme la inmatriculare,noxe ...etc multumesc:oops:

NWZeu 17-06-08 18:43

Re: Inmatriculare Mustang din 1967
 
Nu, pentru ca o vei inmatricula ca masina de epoca si are alta incadrare.
PS: ai facut 2 topicuri pe aceeasi tema, l-am sters pe celalalt si l-am lasat doar pe asta.

george albu 18-06-08 09:41

Re: Inmatriculare Mustang din 1967
 
ms mult:D...fara sa vreau am facut 2 topicuri:)

NWZeu 18-06-08 20:21

Re: Inmatriculare Mustang din 1967
 
Mai multe detalii poti lua de pe siteul guvernului, brigazii de politie rutiera sau club retromobil. Succes

george albu 19-06-08 09:37

Re: Inmatriculare Mustang din 1967
 
ms frumos NWZeu esti de treaba! :)

silencer 18-09-08 14:46

Re: Inmatriculare Mustang din 1967
 
m-am intalnit in Buc cu cineva intr-un mustang din 68 cabrio maro/rosu inchis. Mi-a zis ca l-a importat din state, a costat cam 2k containerul iar inmatricularea a fost ieftina si la fel si impozitul, in ciuda marimii motorului si la fel si taxa de prima inmatriculare(probabil inexistenta in cazul auto retro).


All times are GMT +2. The time now is 16:01.

- Copyright 2026 4Tuning