Hello,
m-ar interesa si pe mine niste preturi pt kitul de ambreiaj , caseta de directie, si un set de 4 amortizoare, pt mondeo model 2002.
De asemenea...as dori sa stiu...daca ambreiajul se schimba odata cu placa de presiune si celelalte angrenaje....sau se poate schimba doar discul. ?
va multumesc.