Imi spune si mie cineva care are sau care stie pe cine care are Ford Cougar, daca sunt masini bune, sau daca merita luata una...ma refer la un model din 2001 cu 2.0-136cp
buna..eu am un cougar din 99 cu motor de 2.0 16v,si e super....consumul nu e exagerat ajungi la un 8_10 poate si mai putin....depinde si cum conduci acum....a avuto la vanzare dar sincer nu ma lasat inma sa o dau....in schimb e super greu cu piesele de schimb..dar daca ai vointa e ok...bafta
sunt curioasa chiar...sunt ford cougar in tara??
ca eu nu auzisem pana sa vin in sp....eu vreau sa merg saptamana viitoare cu ea in tara numai ca mi-e mila cu gropile...ca am amortizoarele modificate,si e mai joasa...
in focsani sunt 3 in iasi sunt 3 inclusiv a mea piesele nu sunt greu de gasit ci dureaza o saptamna pana se aduce comanda in schimb este o masina extraordinara pentru romania este inalta consuma ff putin in comparatie cu vechea mea masina o corola din 92
salutare... Cougar sunt maxim 100 in toata tara....sunt masini foarte bune....piese se gasesc fara probleme pt ca motorul este de pe Mondeo mk2...mai greu este cu piesele de caroserie...dar la comanda se aduce orice din State....