![]() |
Despre Ford Cougar (achizitie)
Imi spune si mie cineva care are sau care stie pe cine care are Ford Cougar, daca sunt masini bune, sau daca merita luata una...ma refer la un model din 2001 cu 2.0-136cp
|
Re: ford cougar...
buna..eu am un cougar din 99 cu motor de 2.0 16v,si e super....consumul nu e exagerat ajungi la un 8_10 poate si mai putin....depinde si cum conduci acum....a avuto la vanzare dar sincer nu ma lasat inma sa o dau....in schimb e super greu cu piesele de schimb..dar daca ai vointa e ok...bafta;)
|
Re: ford cougar...
ms ramonik...deocamdata mi s-au schimbat planurile si raman tot la calibra....
|
Re: ford cougar...
sunt curioasa chiar...sunt ford cougar in tara??
ca eu nu auzisem pana sa vin in sp....eu vreau sa merg saptamana viitoare cu ea in tara numai ca mi-e mila cu gropile...ca am amortizoarele modificate,si e mai joasa... |
Re: ford cougar...
ramonyka_86 ford cougar sunt in tara destule... si daca o conduci cu grija nu ai nici o problema...drum bun si ai grija de tine
|
Re: ford cougar...
numai in tulcea sunt 3 :)
|
Re: ford cougar...
merci mult ;)
|
ford cougar...
in focsani sunt 3 in iasi sunt 3 inclusiv a mea piesele nu sunt greu de gasit ci dureaza o saptamna pana se aduce comanda in schimb este o masina extraordinara pentru romania este inalta consuma ff putin in comparatie cu vechea mea masina o corola din 92
|
Re: ford cougar...
Are cineva un manual de utilizare de la Ford Cougar?Merci!
|
Re: ford cougar...
salutare... Cougar sunt maxim 100 in toata tara....sunt masini foarte bune....piese se gasesc fara probleme pt ca motorul este de pe Mondeo mk2...mai greu este cu piesele de caroserie...dar la comanda se aduce orice din State....
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:01. |
- Copyright 2026 4Tuning