Re: mondeo2007 vs. passat vs. octavia
eu as alege mondeo pentru ca este mai nou in primul rand, beneficiaza de tehnologie mai noua, are o forma mai dinamica si sportiva decat celelalte, se tine ma bine pe drum din cate stiu, este mai ieftina decat un passat parca, si decat o octavia, are interiorul ala care ma innebuneste
|