![]() |
mondeo2007 vs. passat vs. octavia
Ce ati alege? si de ce? care sunt diferentele?
|
Re: mondeo2007 vs. passat vs. octavia
eu as alege mondeo pentru ca este mai nou in primul rand, beneficiaza de tehnologie mai noua, are o forma mai dinamica si sportiva decat celelalte, se tine ma bine pe drum din cate stiu, este mai ieftina decat un passat parca, si decat o octavia, are interiorul ala care ma innebuneste
|
Re: mondeo2007 vs. passat vs. octavia
Mondeo deja a depasit pasatul.Daca la cel vechi(mondeo)unii isi mai puneau unele semne de intrebare in legatuira cu care ste mai bun noul mondeo depaseste pasatul nou.De ce?Motorizarea este mai noua fata de vag care au inca motoarele vechi tdi.Suspensia la ford spate este independenta punct in pluis fata de passat privind stabilitatea masinii.Dotarile noului mondeo sunt mai bogate decat la passat asta poti sa vezi si tu comparand dotarile de pe siteuri-le oficiale.Interiorul noului mondeo arata mult mai bine decat interiorul pasatului.In ceea ce priveste octavia aceasta este un passat mai ieftin(alta caroserie in rest e identica cu pasatul sau golf 5 poate gresesc).Deci noul mondeo este peste cele doua fara discutii si toata lumea(mai putin posesorii de tdi-ur)recunoaste acest lucru.Si sa stii ca eu nu am mondeo(am avut in trecut)
|
Re: mondeo2007 vs. passat vs. octavia
ma HOT numa tapenii zici
|
Re: mondeo2007 vs. passat vs. octavia
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:07. |
- Copyright 2026 4Tuning