Salutare,am o problema cu un Ford Sierra fab.1989,motor 1,8 benzina,o pornesc,merg cu dansa,iar dupa ce se incalzeste motorul incepe sa dea rateuri si da sa se opreasca ca si cum as apasa pe frana de mai multe ori si se aud niste pocnituri.Stie cineva ce ar putea sa fie?Multumesc anticipat.