![]() |
Problema Ford Sierra
Salutare,am o problema cu un Ford Sierra fab.1989,motor 1,8 benzina,o pornesc,merg cu dansa,iar dupa ce se incalzeste motorul incepe sa dea rateuri si da sa se opreasca ca si cum as apasa pe frana de mai multe ori si se aud niste pocnituri.Stie cineva ce ar putea sa fie?Multumesc anticipat.
|
Re: Problema Ford Sierra
incearca pe ************ probabil acolo gasesti raspunsul.
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:59. |
- Copyright 2026 4Tuning