Quote:
Originally Posted by suspectul2008
Fratilor vreau sa iau un Ford Mondeo 1999 1.8 TD pe BULGARIA de la un roman si nustiu ce trebuie sa fac ca masina are procura pe numele de roman ? Spuneti-mi si mie ce trebuie sa fac sa nu am de aface cu militia .
|
pe ce este masina pe firma ? sau pe nume de bulgar si are procura romanul ? sau este pe numele romanului direct ? cum este ? la asta trebuie sa te uitzi sa aibe nitul ala in numarul dupa spate , ca am vazut oameni care au cumparat masini pe BG si nu avea nici macar nitul ala pe spate

)