Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > FORD > Alte discutii Ford

Reply
 
Thread Tools
Old 02-04-12, 09:54   #1
suspectul2008

Stage 1
 
Join Date: Apr 2012
Posts: 12
Default Achizitie Ford Mondeo 1999 1.8 TD pe BULGARIA - dilema !!!!

Fratilor vreau sa iau un Ford Mondeo 1999 1.8 TD pe BULGARIA de la un roman si nustiu ce trebuie sa fac ca masina are procura pe numele de roman ? Spuneti-mi si mie ce trebuie sa fac sa nu am de aface cu militia .

Last edited by NWZeu; 04-04-12 at 18:24.
suspectul2008 is offline   Reply With Quote
Old 18-05-12, 22:44   #2
edyson1

Stage 2
 
edyson1's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 47
Default Re: Achizitie Ford Mondeo 1999 1.8 TD pe BULGARIA - dilema !!!!

Quote:
Originally Posted by suspectul2008 View Post
Fratilor vreau sa iau un Ford Mondeo 1999 1.8 TD pe BULGARIA de la un roman si nustiu ce trebuie sa fac ca masina are procura pe numele de roman ? Spuneti-mi si mie ce trebuie sa fac sa nu am de aface cu militia .
pe ce este masina pe firma ? sau pe nume de bulgar si are procura romanul ? sau este pe numele romanului direct ? cum este ? la asta trebuie sa te uitzi sa aibe nitul ala in numarul dupa spate , ca am vazut oameni care au cumparat masini pe BG si nu avea nici macar nitul ala pe spate )
edyson1 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -