Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Ford (https://forum.4tuning.ro/325-discutii-ford.html)
-   -   Achizitie Ford Mondeo 1999 1.8 TD pe BULGARIA - dilema !!!! (https://forum.4tuning.ro/325-discutii-ford/312115-achizitie-ford-mondeo-1999-1-8-td-bulgaria-dilema.html)

suspectul2008 02-04-12 09:54

Achizitie Ford Mondeo 1999 1.8 TD pe BULGARIA - dilema !!!!
 
Fratilor vreau sa iau un Ford Mondeo 1999 1.8 TD pe BULGARIA de la un roman si nustiu ce trebuie sa fac ca masina are procura pe numele de roman ? Spuneti-mi si mie ce trebuie sa fac sa nu am de aface cu militia .

edyson1 18-05-12 22:44

Re: Achizitie Ford Mondeo 1999 1.8 TD pe BULGARIA - dilema !!!!
 
Quote:

Originally Posted by suspectul2008 (Post 4961752)
Fratilor vreau sa iau un Ford Mondeo 1999 1.8 TD pe BULGARIA de la un roman si nustiu ce trebuie sa fac ca masina are procura pe numele de roman ? Spuneti-mi si mie ce trebuie sa fac sa nu am de aface cu militia .

pe ce este masina pe firma ? sau pe nume de bulgar si are procura romanul ? sau este pe numele romanului direct ? cum este ? la asta trebuie sa te uitzi sa aibe nitul ala in numarul dupa spate , ca am vazut oameni care au cumparat masini pe BG si nu avea nici macar nitul ala pe spate ;))


All times are GMT +2. The time now is 00:02.

- Copyright 2026 4Tuning