Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > FORD > Alte discutii Ford

Reply
 
Thread Tools
Old 05-10-09, 15:26   #1
Gabitu31

Stage 2
 
Gabitu31's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 35
Member of:
[FORD]
Default Service Auto

Salut, a venit vremea sa-i fac itp-ul si la focusul meu. M-ar interesa un service particular si cu preturi decente, ca in cazul de apare neasteptat vreo "buba" sa nu ma puna baietii pe drumuri si pe alte cheltuieli. Plus ca mai am cate ceva de facut si la o alta masina.
Orice informatie este binevenita! Multumesc.
Gabitu31 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -