sal!ma cam bate un gand sa imi i-au una din cele 2....avantaje,dezavantaje pentru fiecare....astept parerile cunoscatorilor! partea proasta e ca nu am vazut nici una din cele 2 intr-o stare cat de cat acceptabila pe la noi...pentru scirocco numai 16vkr si golf ar fi de preferat intre 90 si 91...multumesc!