Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > VOLKSWAGEN > Alte discutii VW

Reply
 
Thread Tools
Old 21-02-08, 05:15   #1
GopPo

Stage 5
 
GopPo's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,678
Member of:
[VW]
[Opel]
Talking INTALNIREA Golf-urilor

Ma gandeam ca sa ne dam o intalnire toti pasionatii de masini, in special posesorii de vw golf.....si sa schimbam pareri, experiente,etc,etc
Poate uni cunoastem mai bine masina(avantaje,dezavantaje calea pt o intretinere buna si de durata etc) si poate avem de invatat.......ceva de genu

Ce ziceti????

Merge???

Locatia o alegem pe parcurs....momentan sunt curios daca prinde ideea.....

"INSCRIEREA" la intalnire se face pe thread impreuna cu poza masini.
GopPo is offline   Reply With Quote
Old 21-02-08, 05:19   #2
Magos

Stage 5
 
Magos's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,155
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[VW]
[Honda]
Default Re: INTALNIREA Golf-urilor

Quote:
Originally Posted by RiBi View Post
Ma gandeam ca sa ne dam o intalnire toti pasionatii de masini, in special posesorii de vw golf.....si sa schimbam pareri, experiente,etc,etc
Poate uni cunoastem mai bine masina(avantaje,dezavantaje calea pt o intretinere buna si de durata etc) si poate avem de invatat.......ceva de genu

Ce ziceti????

Merge???

Locatia o alegem pe parcurs....momentan sunt curios daca prinde ideea.....

"INSCRIEREA" la intalnire se face pe thread impreuna cu poza masini.
Intalnirea exista, este organizata de "vecinii" de la vw... nu dau nume :P
In fiecare joi, dupa ora 21, in piata constitutiei, sau duminica, cam de pe la 11...
Magos is offline   Reply With Quote
Old 21-02-08, 07:22   #3
bogmotorsport
VW Driver

Stage 5
 
bogmotorsport's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 748
Member of:
[VW]
Default Re: INTALNIREA Golf-urilor

ce fain de voi.....e misto la bucuresti ce va pasa....gasiti tot ce vreti,pasionati de tuning sunt foarte multi...la noi in brasov parca sunt pe cale de disparitie...tot mai putini sunt iar de intalniri la noi nu mai stiu,la un moment dat ii vedeam in livada postei dar acum nimic...legat de subiect ar fi frumos sa facem cate o intrunire in fiecare oras...
bogmotorsport is offline   Reply With Quote
Old 21-02-08, 12:29   #4
GopPo

Stage 5
 
GopPo's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,678
Member of:
[VW]
[Opel]
Default Re: INTALNIREA Golf-urilor

Bun daca exista asa ceva in buc!!!
Imi cer scuze pt deschiderea unui nou thread care deja exista.
Ar mai fi o idee sa ne reorganizam (ideea lui Magos) si sa mergem mai multi......nush ma gandesc ca poate sunt posesori de vw care nu au cunostinte despre intalnire (cum am fost eu).
Hai sa redenumim thread-ul din "INTALNIREA Golf-urilor" in "Reorganizarea Intalnirii Golf-urilor" (gasiti voi un nume mai comercial)
GopPo is offline   Reply With Quote
Old 25-02-08, 08:14   #5
GopPo

Stage 5
 
GopPo's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,678
Member of:
[VW]
[Opel]
Default Re: INTALNIREA Golf-urilor

hai frate nimeni???
GopPo is offline   Reply With Quote
Old 27-02-08, 17:17   #6
WNS

Stage 5
 
WNS's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 383
Default Re: INTALNIREA Golf-urilor

Cred ca Magos se referea la cei de pe vwforum, cand a spus "vecinii".
Gresesc ?
WNS is offline   Reply With Quote
Old 27-02-08, 22:42   #7
alexGTI
Audi Driver

Stage 5
 
alexGTI's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,118
Member of:
[VW]
[AUDI]
[RENAULT]
Default Re: INTALNIREA Golf-urilor

Quote:
Originally Posted by Magos View Post
Intalnirea exista, este organizata de "vecinii" de la vw... nu dau nume :P
In fiecare joi, dupa ora 21, in piata constitutiei, sau duminica, cam de pe la 11...
participi la ea ?
poate asa iti dau revista
alexGTI is offline   Reply With Quote
Old 01-03-08, 02:29   #8
Magos

Stage 5
 
Magos's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,155
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[VW]
[Honda]
Default Re: INTALNIREA Golf-urilor

mi-am primit si revista...
sar'na ...
am ramas datoare...
in ceea ce priveste intalnirea, am putea organiza ceva pentru joi seara, odata cu cei de la VW ...
Magos is offline   Reply With Quote
Old 01-03-08, 22:31   #9
GopPo

Stage 5
 
GopPo's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,678
Member of:
[VW]
[Opel]
Default Re: INTALNIREA Golf-urilor

o sa lipsesc( nu am cu ce sa-mi conduc masina(
GopPo is offline   Reply With Quote
Old 06-03-08, 07:41   #10
angello1001

Stock
 
angello1001's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 7
Default Re: INTALNIREA Golf-urilor

Imi place ideea si abia astept sa vad vreo 300 de Golf-uri la un loc
angello1001 is offline   Reply With Quote
Old 06-03-08, 19:44   #11
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default Re: INTALNIREA Golf-urilor

da la 4t day daca facem o intalnire in parcare vineri seara?
D_M_X is offline   Reply With Quote
Old 06-01-09, 17:40   #12
bogdan_efo

Stage 1
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 16
Default Re: INTALNIREA Golf-urilor

se face vreo intalnire la costanta??? vreu si eu!!!
bogdan_efo is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -