salut!
ash vrea sa stiu cum sa folosesc corect o cutie de viteze automata de passat.
are functiile "P"=parcare; "D"=drive;"N"=neutru;"R"=reverse. dar pt ce sunt acele functii "1" si "2"?
Si atunci cand merg cu functia Drive, cand schimb vitezele se schimba brusc. asa trebuie sa fie???
va rog sa ma ajutati, si poate aveti si vreun manual de utilizare a cutiei.
multzumesc anticipat!