Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Utilizare cutie viteze automata VW Passat Variant `03 (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/64808-utilizare-cutie-viteze-automata-vw-passat-variant-03-a.html)

Sirius 28-01-08 18:38

Utilizare cutie viteze automata VW Passat Variant `03
 
salut!
ash vrea sa stiu cum sa folosesc corect o cutie de viteze automata de passat.
are functiile "P"=parcare; "D"=drive;"N"=neutru;"R"=reverse. dar pt ce sunt acele functii "1" si "2"?
Si atunci cand merg cu functia Drive, cand schimb vitezele se schimba brusc. asa trebuie sa fie???
va rog sa ma ajutati, si poate aveti si vreun manual de utilizare a cutiei.
multzumesc anticipat!

Sirius 30-01-08 18:58

Re: Utilizare cutie viteze automata VW Passat Variant `03
 
rog un moderator sa inchida topicul!


All times are GMT +2. The time now is 18:28.

- Copyright 2026 4Tuning