pentru un golf4, 1.6 La deschiderea usii sofer se aprindea plafoniera si daca avem luminile aprinse si usa deschisa ma bipuia. ACUM NIMIC , nici nu se mai aprinde lumina la plafoniera (becul este bun ca se aprinde cand deschid cealalta usa ) nici nu mai bipuie daca am usa deschisa si luminile aprinse.
INAINTE MERGEAU.
STIE CINEVA CARE AR FI CAUZA - VREUN RELEU ????