Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > VOLKSWAGEN > Alte discutii VW

Reply
 
Thread Tools
Old 06-09-07, 14:20   #1
daniel vl.

Stock
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 4
Default golf4 benzina prea jos

am un golf 4/2002 benzina77 kw si are garda PREA JOASA. I-AM SCHIMBAT ARCURILE FATA SPATE (ERAU SPORT) . DE SPATE S-A MAI RIDICAT DAR DE FATA E JOASA. O FI DIN CAUZA cauciucurilor de iarna ? problema este ca nu am nici scut. si la drumurile din romania ...
daniel vl. is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -