am un golf 4/2002 benzina77 kw si are garda PREA JOASA. I-AM SCHIMBAT ARCURILE FATA SPATE (ERAU SPORT) . DE SPATE S-A MAI RIDICAT DAR DE FATA E JOASA. O FI DIN CAUZA cauciucurilor de iarna ? problema este ca nu am nici scut. si la drumurile din romania ...