Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   golf4 benzina prea jos (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/50804-golf4-benzina-jos.html)

daniel vl. 06-09-07 14:20

golf4 benzina prea jos
 
am un golf 4/2002 benzina77 kw si are garda PREA JOASA. I-AM SCHIMBAT ARCURILE FATA SPATE (ERAU SPORT) . DE SPATE S-A MAI RIDICAT DAR DE FATA E JOASA. O FI DIN CAUZA cauciucurilor de iarna ? problema este ca nu am nici scut. si la drumurile din romania ...


All times are GMT +2. The time now is 18:09.

- Copyright 2026 4Tuning