Salut la toata lumea,in primul rand imi cer scuze daca sa mai deschis vreau thread cu aceasta intrebare,dar eu unul nu am gasit.
Treaba sta in felul urmator,masina este un VW Polo 6n2,si am urmatoarea intrebare:Cum pot face sa am pozitiile in semnalizari?!,am vazut la cateva masini si ma incanta tare rau ideea asta,am mai intrebat si multi mi-au spus sa dau alta gaura in semnalizare si sa bag un alt bec legat la pozitii,dar mie unul mi se pare cam "dura" ideea asta,plus ca nu sti ce se poate intampla si stric pe acolo.Daca cineva ma poate lamuri si pe mine cu niste sfaturi,raman dator