Salut,
Am un golf 3, 1.4 benzina, carburator, in 2 usi
Am o curiozitate: nu am bani cat sa imi permit o suspensie sport. Se poate sa fac unele imbunatatiri ca de exemplu arcuri de pe golf 3 1.9tdi combi (care teoretic sunt mai tari) scurtate 2 spire. Ar fi o imbunatatire? Alte sfaturi de tuning foarte foarte ieftine pt suspensie, aspect si motor?