Buna,
Nu stiu daca a mai postat cineva asta dar as vrea sa va intreb, cei care va pricepeti la masini:
Cum se comporta Passat-ul din 2006 incoace (modelul anterior celui acum aparut)?
Care model este mai reusit, cel cu motor de 2.0 sau 1.9?
Multumesc Anticipat pentru ajutor!