![]() |
Sfat Passat 1.9 sau 2.0 TDI
Buna,
Nu stiu daca a mai postat cineva asta dar as vrea sa va intreb, cei care va pricepeti la masini: Cum se comporta Passat-ul din 2006 incoace (modelul anterior celui acum aparut)? Care model este mai reusit, cel cu motor de 2.0 sau 1.9? Multumesc Anticipat pentru ajutor! |
| All times are GMT +2. The time now is 02:36. |
- Copyright 2026 4Tuning