in legatura cu puterea boxelore...nu vreau sa mint dar au parca 20-30 w rms..cele orginale
legat de player...daca vrei sa ramai pe linia originala,adica nu schimbi boxele,nu pui lada de bass si etc etc atunci cu siguranta alege playerele Oem..sunt foarte ok si au un sunet bun
daca vrei ceva mai "tare" atunci neaparat ai nevoie de alt player mai ales in privinta RCA-ului dar si din alte motive
iti zic din propria experienta(am avut mcd navigatie pe bora..)dar altfel sunt muzica in masina cu bass separat(woofer)
ca si playere...cele de top...adica alpine,pioneer,clarion sau jvc..poate nu conteaza exact ordinea