Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > VOLKSWAGEN > Alte discutii VW

Reply
 
Thread Tools
Old 01-02-12, 07:27   #1
pepegl1

Stock
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 1
Default problema VW PASSAT

am un vw passat din 2002...am venit cu ea de la un drum de max 20 km cand am parcat se auzea un zgomot la motor un fel de scartait..si imi arata alternator worksock si imi apare si ala semnu de la baterie da nustiu zgomotu e ciudat..cineva mia spus ca ar putea fi periile sau rulmentii...daca stiti ce ar putea fi pm va rog...sau dati add la ionutt935
pepegl1 is offline   Reply With Quote
Old 06-02-12, 12:46   #2
MrJudge

Stock
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 2
Default Re: problema VW PASSAT

vreau sa imi cumpar un vw passat din 2008 cu motor de 2000 cmc diesel...am auzit ca motoarele de 2000 cam au probleme....e adevatar???va rog sa imi spuneti si mie ptr ca nu vreau sa fac o greseala....puteti da add andy_dules ptr mai multe pareri
MrJudge is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -