salut am un passat 1,9TDI model 00 . de cand lam cumparat imi tot ese planetara din dreapta,ese din capu de planetara .nu stiu ,ori e my scurta ori ii trebuie cv sigurante .sa o bag la loc nu e nevoie sa scot nimic o inping in motor, virez maxim stanga si o bag la loc.