![]() |
intrebari passat
2 Attachment(s)
stiti ce functii au aceste butoane si daca se poate aseza pielea de pe portiere(s-a lasat putin) la loc? :arrow:
|
Re: intrebari passat
cel mai probabil sunt butoanele pentru usa de la garaj...
si panoul ala se da jos destul de usor.. si se poate intinde pielea dar daca nu o prinzi cum trebuie mai bine nu o desfaci.. |
Re: intrebari passat
aham, mersi frumos :D
|
Re: intrebari passat
e masina ta ?? pune si tu niste poze cu ea.. sunt curios ce dotari mai ai pe ea.. e import din america ??
|
Re: intrebari passat
4 Attachment(s)
masina e a lu tata...da, e import america:) 1.8 T 170 cai
|
Re: intrebari passat
salut am un passat 1,9TDI model 00 . de cand lam cumparat imi tot ese planetara din dreapta,ese din capu de planetara .nu stiu ,ori e my scurta ori ii trebuie cv sigurante .sa o bag la loc nu e nevoie sa scot nimic o inping in motor, virez maxim stanga si o bag la loc.
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:01. |
- Copyright 2026 4Tuning