Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   intrebari passat (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/194687-intrebari-passat.html)

jeenyus 18-06-10 20:02

intrebari passat
 
2 Attachment(s)
stiti ce functii au aceste butoane si daca se poate aseza pielea de pe portiere(s-a lasat putin) la loc? :arrow:

ravy09 21-06-10 19:10

Re: intrebari passat
 
cel mai probabil sunt butoanele pentru usa de la garaj...

si panoul ala se da jos destul de usor.. si se poate intinde pielea dar daca nu o prinzi cum trebuie mai bine nu o desfaci..

jeenyus 21-06-10 19:15

Re: intrebari passat
 
aham, mersi frumos :D

ravy09 21-06-10 22:32

Re: intrebari passat
 
e masina ta ?? pune si tu niste poze cu ea.. sunt curios ce dotari mai ai pe ea.. e import din america ??

jeenyus 21-06-10 23:11

Re: intrebari passat
 
4 Attachment(s)
masina e a lu tata...da, e import america:) 1.8 T 170 cai

mihai rrr 13-11-11 20:45

Re: intrebari passat
 
salut am un passat 1,9TDI model 00 . de cand lam cumparat imi tot ese planetara din dreapta,ese din capu de planetara .nu stiu ,ori e my scurta ori ii trebuie cv sigurante .sa o bag la loc nu e nevoie sa scot nimic o inping in motor, virez maxim stanga si o bag la loc.


All times are GMT +2. The time now is 16:01.

- Copyright 2026 4Tuning