Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > VOLKSWAGEN > Alte discutii VW

Reply
 
Thread Tools
Old 14-06-10, 10:35   #1
earthquakero

Stage 4
 
earthquakero's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 210
Default Intrebare buton Golf III

Am observat ca la Golf`ul meu.. la panoul din mijloc acolo in bord sub alea de aer.. mai am disponibila o chestie dasta de intrare..

cativa prieteni mi au spus ca cica ar fi de la alarma sau ceva de genu asta..

am facut si o poza sa vedeti exact despre ce e vorba..

am si desfacut sa ma uit in spate ce e.. da nu mi am dat seama am vazut doar ca e conectata ca intra in alte fire..

stie cnv la ce foloseste si daca o mai pot folosi inca ?
ms
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IMAGE_068.jpg
Views:	130
Size:	452.9 KB
ID:	1518513  
earthquakero is offline   Reply With Quote
Old 15-08-10, 12:01   #2
bogdanell99

Stage 4
 
bogdanell99's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 222
Default Re: Intrebare buton Golf III

sistem antifurt cu cip. adik cand urci in masina pui cipul akolo il scoti si apoi ii dai cheie....altfel nu porneste.
eu asta zic ca e .. :P parerea mea, pt ca dak dai pe google "conlog" inscriptia din poza ta...o sa dai de o firma poloneza parq care se ocupa cu protectia automobilelor si ...nu mai stiu ce....
__________________
Under Construction !
bogdanell99 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -