![]() |
Intrebare buton Golf III
1 Attachment(s)
Am observat ca la Golf`ul meu.. la panoul din mijloc acolo in bord sub alea de aer.. mai am disponibila o chestie dasta de intrare..
cativa prieteni mi au spus ca cica ar fi de la alarma sau ceva de genu asta.. am facut si o poza sa vedeti exact despre ce e vorba.. am si desfacut sa ma uit in spate ce e.. da nu mi am dat seama am vazut doar ca e conectata ca intra in alte fire.. stie cnv la ce foloseste si daca o mai pot folosi inca ? ms |
Re: Intrebare buton Golf III
sistem antifurt cu cip. adik cand urci in masina pui cipul akolo il scoti si apoi ii dai cheie....altfel nu porneste.
eu asta zic ca e .. :P parerea mea, pt ca dak dai pe google "conlog" inscriptia din poza ta...o sa dai de o firma poloneza parq care se ocupa cu protectia automobilelor si ...nu mai stiu ce.... |
| All times are GMT +2. The time now is 13:05. |
- Copyright 2026 4Tuning