Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Intrebare buton Golf III (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/193917-intrebare-buton-golf-iii.html)

earthquakero 14-06-10 10:35

Intrebare buton Golf III
 
1 Attachment(s)
Am observat ca la Golf`ul meu.. la panoul din mijloc acolo in bord sub alea de aer.. mai am disponibila o chestie dasta de intrare..

cativa prieteni mi au spus ca cica ar fi de la alarma sau ceva de genu asta..

am facut si o poza sa vedeti exact despre ce e vorba..

am si desfacut sa ma uit in spate ce e.. da nu mi am dat seama am vazut doar ca e conectata ca intra in alte fire..

stie cnv la ce foloseste si daca o mai pot folosi inca ?
ms

bogdanell99 15-08-10 12:01

Re: Intrebare buton Golf III
 
sistem antifurt cu cip. adik cand urci in masina pui cipul akolo il scoti si apoi ii dai cheie....altfel nu porneste.
eu asta zic ca e .. :P parerea mea, pt ca dak dai pe google "conlog" inscriptia din poza ta...o sa dai de o firma poloneza parq care se ocupa cu protectia automobilelor si ...nu mai stiu ce....


All times are GMT +2. The time now is 13:05.

- Copyright 2026 4Tuning