salut......am un golf III 1.6i si de cateva zile imi face figuri la relanti,nu tot timpul ce-i drept,dar imi oscileaza turatia motorului scade si isi revine imediat,in rest merge bine nu face figuri in mers. dak stiti ce ar putea fi va rog ajutati-ma......va raman dator