foloseste cineva navigatia mcd in romania ?? am un golf IV cu asa ceva si am tot auzit ca ar fi cd-uri cu harta europei, inclusiv romania.. se gaseste asa ceva la noi ??

ms frumos pt eventualele raspunsuri..
(sper ca nu sunt alte thread-uri pe tema asta..

)