Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > VOLKSWAGEN > Zona tehnica VW

Zona tehnica VW Zona tehnica, secrete, tips&tricks VW

Reply
 
Thread Tools
Old 03-06-07, 02:48   #1
dorrex12

Stock
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 7
Default Golf 3 1.9 tdi am nevoie de ceva sfaturi

Abia mi-am luat un Golf 3 din 92 si nu stiu mai nimic de masina asta...Nu am lumini la aer, asa e ea sau sunt arse, dc tre sa aibe cum le schimb? Va multumesc, dar vor mai urma multa intrebari..
dorrex12 is offline   Reply With Quote
Old 03-06-07, 14:33   #2
paul_ral

Stage 5
 
paul_ral's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 1,804
Member of:
[VW]
Default Re: Golf 3 1.9 tdi am nevoie de ceva sfaturi

Te referi la luminile de la grilele de ventilaţie? Dacă da, unele modele au pictogramele luminate, altele nu.
paul_ral is offline   Reply With Quote
Old 03-06-07, 15:07   #3
dorrex12

Stock
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 7
Default Re: Golf 3 1.9 tdi am nevoie de ceva sfaturi

nu marefer la consola de unde se regleaza temperatura, la cele 3 rotite
dorrex12 is offline   Reply With Quote
Old 04-06-07, 02:05   #4
happy_bog

Stage 1
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 22
Default Re: Golf 3 1.9 tdi am nevoie de ceva sfaturi

Quote:
Originally Posted by dorrex12 View Post
nu marefer la consola de unde se regleaza temperatura, la cele 3 rotite
simplu se remediaza... scotzi capacelul si ai acces la beculete... numai sa ai noric sa le gaseshti in comertz.... ce altceva nu iti mai merge? am si un un g3 si pana acum cred ca am desfacut tot si inca ma mai joc cu el... tocmai am facut huse noi manual...
happy_bog is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -