Abia mi-am luat un Golf 3 din 92 si nu stiu mai nimic de masina asta...Nu am lumini la aer, asa e ea sau sunt arse, dc tre sa aibe cum le schimb? Va multumesc, dar vor mai urma multa intrebari..
nu marefer la consola de unde se regleaza temperatura, la cele 3 rotite
simplu se remediaza... scotzi capacelul si ai acces la beculete... numai sa ai noric sa le gaseshti in comertz.... ce altceva nu iti mai merge? am si un un g3 si pana acum cred ca am desfacut tot si inca ma mai joc cu el... tocmai am facut huse noi manual...