Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Zona tehnica VW (https://forum.4tuning.ro/322-zona-tehnica-vw.html)
-   -   Golf 3 1.9 tdi am nevoie de ceva sfaturi (https://forum.4tuning.ro/322-zona-tehnica-vw/42786-golf-3-1-9-tdi-nevoie-sfaturi.html)

dorrex12 03-06-07 02:48

Golf 3 1.9 tdi am nevoie de ceva sfaturi
 
Abia mi-am luat un Golf 3 din 92 si nu stiu mai nimic de masina asta...Nu am lumini la aer, asa e ea sau sunt arse, dc tre sa aibe cum le schimb? Va multumesc, dar vor mai urma multa intrebari..:D

paul_ral 03-06-07 14:33

Re: Golf 3 1.9 tdi am nevoie de ceva sfaturi
 
Te referi la luminile de la grilele de ventilaţie? Dacă da, unele modele au pictogramele luminate, altele nu.

dorrex12 03-06-07 15:07

Re: Golf 3 1.9 tdi am nevoie de ceva sfaturi
 
nu marefer la consola de unde se regleaza temperatura, la cele 3 rotite

happy_bog 04-06-07 02:05

Re: Golf 3 1.9 tdi am nevoie de ceva sfaturi
 
Quote:

Originally Posted by dorrex12 (Post 931455)
nu marefer la consola de unde se regleaza temperatura, la cele 3 rotite

simplu se remediaza... scotzi capacelul si ai acces la beculete... numai sa ai noric sa le gaseshti in comertz.... ce altceva nu iti mai merge? am si un un g3 si pana acum cred ca am desfacut tot;) si inca ma mai joc cu el... tocmai am facut huse noi manual...


All times are GMT +2. The time now is 22:23.

- Copyright 2026 4Tuning