![]() |
Golf 3 1.9 tdi am nevoie de ceva sfaturi
Abia mi-am luat un Golf 3 din 92 si nu stiu mai nimic de masina asta...Nu am lumini la aer, asa e ea sau sunt arse, dc tre sa aibe cum le schimb? Va multumesc, dar vor mai urma multa intrebari..:D
|
Re: Golf 3 1.9 tdi am nevoie de ceva sfaturi
Te referi la luminile de la grilele de ventilaţie? Dacă da, unele modele au pictogramele luminate, altele nu.
|
Re: Golf 3 1.9 tdi am nevoie de ceva sfaturi
nu marefer la consola de unde se regleaza temperatura, la cele 3 rotite
|
Re: Golf 3 1.9 tdi am nevoie de ceva sfaturi
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:23. |
- Copyright 2026 4Tuning